Speelschema Vancouver 2010

Olympisch Speelschema met alle Nederlanders

Op basis van de informatie van VANOC en de gekwalificeerde atleten van NOC*NSF hebben wij onderstaand schema samengesteld. Hiermee kunt u zien wanneer er een Nederlandse atleet in actie gaat komen en op welk onderdeel. Wilt u het schema zelf ook hebben, dan kunt het hier downloaden. Het is 9 pagina's A4 groot. Ondanks dat wij hier heel veel tijd aan hebben besteed, kunnen wij geen aansprakelijkheid aanvaarden door wijzigingen of onjuistheden. Sommige onderdelen zijn, door het tijdverschil met Nederland (-9:00 uur) pas na middernacht te zien. Deze zijn aangegeven in vet gedrukte tijden en hebben een extra opmerking toegevoegd.

Zoeken op datum en of op sport onderdeel

Datum Nederlanders per sportonderdeel
Vrijdag 12 februari 2010 Schaatsen: 500 meter dames of heren
Zaterdag 13 februari 2010 Schaatsen: 1000 meter dames of heren
Zondag 14 februari 2010 Schaatsen: 1500 meter dames of heren
Maandag 15 februari 2010 Schaatsen: 3000 meter dames
Dinsdag 16 februari 2010 Schaatsen: 5000 meter dames of heren
Woensdag 17 februari 2010 Schaatsen: 10.000 meter heren
Donderdag 18 februari 2010 Schaatsen: ploegachtervolging dames of heren
Vrijdag 19 februari 2010 Snowboard: parallel reuzenslalom dames
Zaterdag 20 februari 2010 Snowboard: halfpipe heren
Zondag 21 februari 2010 Bobslee: 2 mans bob dames of heren
Maandag 22 februari 2010 Bobslee: 4 mans bob heren
Dinsdag 23 februari 2010 Shorttrack: 1000 meter dames of heren
Woensdag 24 februari 2010 Shorttrack: 1500 meter heren
Donderdag 25 februari 2010 Shorttrack: 3000 meter ploegachtervolging dames
Vrijdag 26 februari 2010  
Zaterdag 27 februari 2010  
Zondag 28 februari 2010  

Datum Wat Wie Waar Team of atleet Tijd Can Tijd NL Twitter of aanvullende link
12 feb vrijdag 12 februari 2010          
12 feb Schansspringen NH Individueel Oefenen Kwalificatie   Whistler Olympic Park 9:00 18:00
12 feb Schansspringen NH Individueel Kwalificatie Ronde   Whistler Olympic Park 10:00 19:00
12 feb Openings ceremonie Algemeen 18:00 3:00
13 feb zaterdag 13 februari 2010          
13 feb Schansspringen NH Individueel Oefenen voor Competition   Whistler Olympic Park 8:30 17:30
13 feb Schansspringen NH Individueel Eerste Ronde   Whistler Olympic Park 9:45 18:45
13 feb Schansspringen NH Individueel Final Ronde   Whistler Medaille Plaza 10:45 19:45
13 feb Alpine Ski Heren Afdaling   Whistler Creekside 11:45 20:45
13 feb IJshockey Dames Voorronde - Groep A Wedstrijd 1   Canada Hockey Place Zweden vs Zwitserland 12:00 21:00
13 feb Schaatsen Heren 5000 m   Richmond Olympic Oval Sven Kramer 12:00 21:00  
13 feb Schaatsen Heren 5000 m   Richmond Olympic Oval Bob de Jong 12:00 21:00  
13 feb Schaatsen Heren 5000 m   Richmond Olympic Oval Jan Blokhuijsen 12:00 21:00  
13 feb Biathlon Dames 7.5 km Sprint   Whistler Nordic Center 13:00 22:00
13 feb Freestyle Ski Dames Moguls Kwalificatie   Cypress Mountain 16:30 1:30
(De dag erna in Nederland)
13 feb IJshockey Dames Voorronde - Groep A Wedstrijd 2   Canada Hockey Place Canada vs Slowakije 17:00 2:00
(De dag erna in Nederland)
13 feb Luge Heren Enkel Run 1   Whistler Sliding Centre 17:00 2:00
(De dag erna in Nederland)
13 feb Short Track Heren 1500 m Heats   Pacific Coliseum Sjinkie Knegt 17:00 2:00
(De dag erna in Nederland)
13 feb Short Track Dames 500 m Heats   Pacific Coliseum 17:45 2:45
(De dag erna in Nederland)
13 feb Short Track Heren 1500 m Halve Finales   Pacific Coliseum Sjinkie Knegt (indien door) 18:24 3:24
(De dag erna in Nederland)
13 feb Short Track Dames 3000 m Relay Halve Finales   Pacific Coliseum Annita van Doorn 18:49 3:49
(De dag erna in Nederland)
13 feb Short Track Dames 3000 m Relay Halve Finales   Pacific Coliseum Sanne van Kerkhof 18:49 3:49
(De dag erna in Nederland)
13 feb Short Track Dames 3000 m Relay Halve Finales   Pacific Coliseum Liesbeth Mau Assam 18:49 3:49
(De dag erna in Nederland)
13 feb Short Track Dames 3000 m Relay Halve Finales   Pacific Coliseum Jorien ter Mors 18:49 3:49
(De dag erna in Nederland)
13 feb Short Track Dames 3000 m Relay Halve Finales   Pacific Coliseum Maaike Vos 18:49 3:49
(De dag erna in Nederland)
13 feb Luge Heren Enkel Run 2   Whistler Sliding Centre 19:00 4:00
(De dag erna in Nederland)
13 feb Short Track Heren 1500 m Finale   Pacific Coliseum Sjinkie Knegt (indien door) 19:18 4:18
(De dag erna in Nederland)
13 feb Freestyle Ski Dames Moguls Final   Cypress Mountain 19:30 4:30
(De dag erna in Nederland)
14 feb zondag 14 februari 2010          
14 feb Noorse Combinatie Individueel NH/10 km CC - Oefenen Ronde   Whistler Olympic Park 9:00 18:00
14 feb Alpine Ski Dames Super Gecombineerd Afdaling   Whistler Creekside 10:00 19:00
14 feb Noorse Combinatie Individueel NH/10 km CC - Competition Ronde   Whistler Olympic Park 10:00 19:00
14 feb Biathlon Heren 10 km Sprint   Whistler Nordic Center 11:15 20:15
14 feb IJshockey Dames Voorronde - Groep B Wedstrijd 3   Canada Hockey Place USA vs China 12:00 21:00
14 feb Alpine Ski Dames Super Gecombineerd Slalom Whistler Creekside 13:00 22:00
14 feb Luge Heren Enkel Run 3   Whistler Sliding Centre 13:00 22:00
14 feb Schaatsen Dames 3000 m   Richmond Olympic Oval Ireen Wust 13:00 22:00  
14 feb Schaatsen Dames 3000 m   Richmond Olympic Oval Diane Valkenburg 13:00 22:00  
14 feb Schaatsen Dames 3000 m Richmond Olympic Oval Renate Groenewold 13:00 22:00  
14 feb Noorse Combinatie Individueel NH/10 km CC - 10 Km Whistler Medaille Plaza 13:45 22:45
14 feb Freestyle Ski Heren Moguls Kwalificatie   Cypress Mountain 14:30 23:30
14 feb Luge Heren Enkel Run 4   Whistler Medaille Plaza 15:00 0:00
(De dag erna in Nederland)
14 feb Figuurschaatsen Paren Short Programma   Pacific Coliseum 16:30 1:30
(De dag erna in Nederland)
14 feb IJshockey Dames Voorronde - Groep B Wedstrijd 4   Canada Hockey Place Finland vs Russische Federatie 16:30 1:30
(De dag erna in Nederland)
14 feb Freestyle Ski Heren Moguls Final   Cypress Mountain 17:30 2:30
(De dag erna in Nederland)
15 feb maandag 15 februari 2010          
15 feb Cross-Country Ski Dames 10 km Vrij   Whistler Olympic Park 10:00 19:00
15 feb Snowboarden Heren Snowboard Cross Kwalificatie   Cypress Mountain 10:30 19:30
15 feb Cross-Country Ski Heren 15 km Vrij   Whistler Olympic Park 12:30 21:30
15 feb Snowboarden Heren Snowboard Cross 1/8 Finale   Cypress Mountain 14:00 23:00
15 feb Snowboarden Heren Snowboard Cross Kwartfinales   Cypress Mountain 14:26 23:26
15 feb IJshockey Dames Voorronde - Groep A Wedstrijd 5   Canada Hockey Place Zwitserland vs Canada 14:30 23:30
15 feb Snowboarden Heren Snowboard Cross Halve Finales   Cypress Mountain 14:42 23:42
15 feb Snowboarden Heren Snowboard Cross Finale   Cypress Mountain 14:53 23:53
15 feb Schaatsen Heren 500 m Race 1 van 2   Richmond Olympic Oval Jan Smeekens 15:30 0:30 www.twitter.com/jansmeekens
15 feb Schaatsen Heren 500 m Race 1 van 2   Richmond Olympic Oval Ronald Mulder 15:30 0:30 www.twitter.com/mulderronald
15 feb Figuurschaatsen Paren Vrije Oefening   Pacific Coliseum 17:00 2:00
(De dag erna in Nederland)
15 feb Luge Dames Enkel Run 1   Whistler Sliding Centre 17:00 2:00
(De dag erna in Nederland)
15 feb Schaatsen Heren 500 m Race 2 van 2   Richmond Olympic Oval Jan Smeekens 17:28 2:28 www.twitter.com/jansmeekens
15 feb Schaatsen Heren 500 m Race 2 van 2   Richmond Olympic Oval Ronald Mulder 17:28 2:28 www.twitter.com/mulderronald
15 feb Luge Dames Enkel Run 2   Whistler Sliding Centre 18:30 3:30
(De dag erna in Nederland)
15 feb IJshockey Dames Voorronde - Groep A Wedstrijd 6   Canada Hockey Place Zweden vs Slowakije 19:00 4:00
(De dag erna in Nederland)
16 feb dinsdag 16 februari 2010          
16 feb Curling Heren Ronde Robin Sessie 1   Vancouver Olympic Centre Engeland vs Zweden 9:00 18:00
16 feb Curling Heren Ronde Robin Sessie 1   Vancouver Olympic Centre Noorwegen vs Canada 9:00 18:00
16 feb Curling Heren Ronde Robin Sessie 1   Vancouver Olympic Centre USA vs Duitsland 9:00 18:00
16 feb Curling Heren Ronde Robin Sessie 1   Vancouver Olympic Centre Zwitserland vs Denemarken 9:00 18:00
16 feb Alpine Ski Heren Super Gecombineerd Afdaling   Whistler Creekside 10:00 19:00
16 feb Snowboarden Dames Snowboard Cross Kwalificatie   Cypress Mountain 10:00 19:00
16 feb Biathlon Dames 10 km Achtervolging   Whistler Nordic Center 10:30 19:30
16 feb IJshockey Heren Voorronde - Groep A Wedstrijd 1   Canada Hockey Place USA vs Zwitserland 12:00 21:00
16 feb Snowboarden Dames Snowboard Cross Kwartfinales   Cypress Mountain 12:15 21:15
16 feb Snowboarden Dames Snowboard Cross Halve Finales   Cypress Mountain 12:29 21:29
16 feb Snowboarden Dames Snowboard Cross Finale   Cypress Mountain 12:40 21:40
16 feb Biathlon Heren 12.5 km Achtervolging   Whistler Nordic Center 12:45 21:45
16 feb Luge Dames Enkel Run 3   Whistler Sliding Centre 13:00 22:00
16 feb Schaatsen Dames 500 m Race 1 van 2 Richmond Olympic Oval Margot Boer 13:00 22:00 www.twitter.com/margotboer
16 feb Schaatsen Dames 500 m Race 1 van 2 Richmond Olympic Oval Annette Gerritsen 13:00 22:00 www.twitter.com/annettegerrit
16 feb Schaatsen Dames 500 m Race 1 van 2 Richmond Olympic Oval Laurine van Riessen 13:00 22:00  
16 feb Schaatsen Dames 500 m Race 1 van 2 Richmond Olympic Oval Thijsje Oenema 13:00 22:00 www.twitter.com/thijsje
16 feb Alpine Ski Heren Super Gecombineerd Slalom Whistler Creekside 13:30 22:30
16 feb Curling Dames Ronde Robin Sessie 1   Vancouver Olympic Centre USA vs Japan 14:00 23:00
16 feb Curling Dames Ronde Robin Sessie 1   Vancouver Olympic Centre Denemarken vs Zweden 14:00 23:00
16 feb Curling Dames Ronde Robin Sessie 1   Vancouver Olympic Centre Duitsland vs Russische Federatie 14:00 23:00
16 feb Curling Dames Ronde Robin Sessie 1   Vancouver Olympic Centre Canada vs Zwitserland 14:00 23:00
16 feb IJshockey Dames Voorronde - Groep B Wedstrijd 7   Canada Hockey Place Russische Federatie vs USA 14:30 23:30
16 feb Luge Dames Enkel Run 4   Whistler Medaille Plaza 14:30 23:30
16 feb Schaatsen Dames 500 m Race 2 van 2   Richmond Olympic Oval Margot Boer 14:52 23:52 www.twitter.com/margotboer
16 feb Schaatsen Dames 500 m Race 2 van 2   Richmond Olympic Oval Annette Gerritsen 14:52 23:52 www.twitter.com/annettegerrit
16 feb Schaatsen Dames 500 m Race 2 van 2   Richmond Olympic Oval Laurine van Riessen 14:52 23:52  
16 feb Schaatsen Dames 500 m Race 2 van 2   Richmond Olympic Oval Marianne, Natasja of Ireen 14:52 23:52  
16 feb Figuurschaatsen Men Short Programma   Pacific Coliseum 16:15 1:15
(De dag erna in Nederland)
16 feb IJshockey Heren Voorronde - Groep A Wedstrijd 2   Canada Hockey Place Canada vs Noorwegen 16:30 1:30
(De dag erna in Nederland)
16 feb Curling Heren Ronde Robin Sessie 2   Vancouver Olympic Centre Canada vs Duitsland 19:00 4:00
(De dag erna in Nederland)
16 feb Curling Heren Ronde Robin Sessie 2   Vancouver Olympic Centre China vs Frankrijk 19:00 4:00
(De dag erna in Nederland)
16 feb Curling Heren Ronde Robin Sessie 2   Vancouver Olympic Centre USA vs Noorwegen 19:00 4:00
(De dag erna in Nederland)
16 feb IJshockey Dames Voorronde - Groep B Wedstrijd 8   Canada Hockey Place Finland vs China 19:00 4:00
(De dag erna in Nederland)
16 feb IJshockey Heren Voorronde - Groep B Wedstrijd 3   Canada Hockey Place Russische Federatie vs Litouwen 21:00 6:00
(De dag erna in Nederland)
17 feb woensdag 17 februari 2010          
17 feb Curling Dames Ronde Robin Sessie 2   Vancouver Olympic Centre China vs Engeland 9:00 18:00
17 feb Curling Dames Ronde Robin Sessie 2   Vancouver Olympic Centre Duitsland vs USA 9:00 18:00
17 feb Curling Dames Ronde Robin Sessie 2   Vancouver Olympic Centre Zwitserland vs Zweden 9:00 18:00
17 feb Curling Dames Ronde Robin Sessie 2   Vancouver Olympic Centre Japan vs Canada 9:00 18:00
17 feb Cross-Country Ski Dames Individueel Sprint Klassiek Kwalificatie Whistler Olympic Park 10:15 19:15
17 feb Cross-Country Ski Heren Individueel Sprint Kwalificatie Kwalificatie Whistler Olympic Park 10:45 19:45
17 feb Alpine Ski Dames Afdaling   Whistler Creekside 11:00 20:00
17 feb IJshockey Heren Voorronde - Groep C Wedstrijd 4   Canada Hockey Place Finland vs Belaren 12:00 21:00
17 feb Cross-Country Ski Dames Individueel Sprint Kwalificatie Kwart Finales Whistler Olympic Park 12:30 21:30
17 feb Cross-Country Ski Heren Individueel Sprint Kwalificatie Kwartfinale Whistler Olympic Park 12:55 21:55
17 feb Snowboarden Heren Halfpipe Kwalificatie   Cypress Mountain 13:05 22:05 Dolf van der Wal
17 feb Cross-Country Ski Dames Individueel Sprint Kwalificatie Halve Finales Whistler Olympic Park 13:20 22:20
17 feb Cross-Country Ski Heren Individueel Sprint Kwalificatie Halve Finales   Whistler Olympic Park 13:30 22:30
17 feb Cross-Country Ski Dames Individueel Sprint Klassiek Finale Whistler Olympic Park 13:45 22:45
17 feb Cross-Country Ski Heren Individueel Sprint Klassiek Finale Whistler Olympic Park 13:55 22:55
17 feb Curling Heren Ronde Robin Sessie 3   Vancouver Olympic Centre Engeland vs Frankrijk 14:00 23:00
17 feb Curling Heren Ronde Robin Sessie 3   Vancouver Olympic Centre USA vs Zwitserland 14:00 23:00
17 feb Curling Heren Ronde Robin Sessie 3   Vancouver Olympic Centre Denemarken vs China 14:00 23:00
17 feb Curling Heren Ronde Robin Sessie 3   Vancouver Olympic Centre Duitsland vs Zweden 14:00 23:00
17 feb IJshockey Dames Voorronde - Groep A Wedstrijd 9   Canada Hockey Place Canada vs Zweden 14:30 23:30
17 feb Schaatsen Heren 1000 m   Richmond Olympic Oval Jan Bos 16:00 1:00
(De dag erna in Nederland)
17 feb Schaatsen Heren 1000 m   Richmond Olympic Oval Stefan Groothuis 16:00 1:00 www.twitter.com/stefangroothuis
17 feb Schaatsen Heren 1000 m   Richmond Olympic Oval Simon kuipers 16:00 1:00 www.twitter.com/simonkuipers
17 feb Schaatsen Heren 1000 m   Richmond Olympic Oval Mart Tuitert 16:00 1:00 www.twitter.com/marktuitert
17 feb IJshockey Heren Voorronde - Groep C Wedstrijd 5   Canada Hockey Place Zweden vs Duitsland 16:30 1:30
(De dag erna in Nederland)
17 feb Luge Duo' Run 1   Whistler Sliding Centre 17:00 2:00
(De dag erna in Nederland)
17 feb Short Track Dames 500 m Kwartfinales   Pacific Coliseum 17:00 2:00
(De dag erna in Nederland)
17 feb Snowboarden Heren Halfpipe Halve Finales   Cypress Mountain 17:15 2:15
Dolf van der Wal) indien verder
17 feb Short Track Heren 1000 m Heats   Pacific Coliseum Niels Kerstholt 17:27 2:27
(De dag erna in Nederland)
17 feb Luge Duo' Run 2   Whistler Medaille Plaza 18:00 3:00
(De dag erna in Nederland)
17 feb Short Track Dames 500 m Halve Finales   Pacific Coliseum 18:14 3:14
(De dag erna in Nederland)
17 feb Short Track Heren 5000 m Relay Halve Finales   Pacific Coliseum 18:35 3:35
(De dag erna in Nederland)
17 feb Curling Dames Ronde Robin Sessie 3   Vancouver Olympic Centre Russische Federatie vs Denemarken 19:00 4:00
(De dag erna in Nederland)
17 feb Curling Dames Ronde Robin Sessie 3   Vancouver Olympic Centre Engeland vs Zweden 19:00 4:00
(De dag erna in Nederland)
17 feb Curling Dames Ronde Robin Sessie 3   Vancouver Olympic Centre China vs Zwitserland 19:00 4:00
(De dag erna in Nederland)
17 feb IJshockey Dames Voorronde - Groep A Wedstrijd 10   Canada Hockey Place Slowakije vs Zwitserland 19:00 4:00
(De dag erna in Nederland)
17 feb Short Track Dames 500 m Finale Pacific Coliseum 19:07 4:07
(De dag erna in Nederland)
17 feb Snowboarden Heren Halfpipe Finale   Cypress Mountain 19:15 4:15 Dolf van der Wal (indien verder)
17 feb IJshockey Heren Voorronde - Groep B Wedstrijd 6   Canada Hockey Place Tsjechie vs Slowakije 21:00 6:00
(De dag erna in Nederland)
18 feb donderdag 18 februari 2010          
18 feb Curling Heren Ronde Robin Sessie 4   Vancouver Olympic Centre Denemarken vs USA 9:00 18:00
18 feb Curling Heren Ronde Robin Sessie 4   Vancouver Olympic Centre Duitsland vs Noorwegen 9:00 18:00
18 feb Curling Heren Ronde Robin Sessie 4   Vancouver Olympic Centre Canada vs Zweden 9:00 18:00
18 feb Curling Heren Ronde Robin Sessie 4   Vancouver Olympic Centre Engeland vs Zwitserland 9:00 18:00
18 feb Biathlon Dames 15 km Individueel   Whistler Nordic Center 10:00 19:00
18 feb IJshockey Heren Voorronde - Groep A Wedstrijd 7   Canada Hockey Place USA vs Noorwegen 12:00 21:00
18 feb Snowboarden Dames Halfpipe Kwalificatie   Cypress Mountain 12:30 21:30
18 feb Biathlon Heren 20 km Individueel   Whistler Nordic Center 13:00 22:00
18 feb Schaatsen Dames 1000 m   Richmond Olympic Oval Margot Boer 13:00 22:00 www.twitter.com/margotboer
18 feb Schaatsen Dames 1000 m   Richmond Olympic Oval Annette Gerritsen 13:00 22:00 www.twitter.com/annettegerrit
18 feb Schaatsen Dames 1000 m   Richmond Olympic Oval Laurine van Riessen 13:00 22:00  
18 feb Schaatsen Dames 1000 m   Richmond Olympic Oval Ireen Wust 13:00 22:00  
18 feb Curling Dames Ronde Robin Sessie 4   Vancouver Olympic Centre Canada vs Duitsland 14:00 23:00
18 feb Curling Dames Ronde Robin Sessie 4   Vancouver Olympic Centre China vs Japan 14:00 23:00
18 feb Curling Dames Ronde Robin Sessie 4   Vancouver Olympic Centre Russische Federatie vs Engeland 14:00 23:00
18 feb Curling Dames Ronde Robin Sessie 4   Vancouver Olympic Centre Denemarken vs USA 14:00 23:00
18 feb IJshockey Dames Voorronde - Groep B Wedstrijd 11   Canada Hockey Place USA vs Finland 14:30 23:30
18 feb Skeleton Dames Heat 1   Whistler Sliding Centre 16:00 1:00
(De dag erna in Nederland)
18 feb Snowboarden Dames Halfpipe Halve Finales   Cypress Mountain 16:00 1:00
(De dag erna in Nederland)
18 feb IJshockey Heren Voorronde - Groep A Wedstrijd 8   Canada Hockey Place Zwitserland vs Canada 16:30 1:30
(De dag erna in Nederland)
18 feb Figuurschaatsen Mannen Vrije Oefening   Pacific Coliseum 17:00 2:00
(De dag erna in Nederland)
18 feb Skeleton Dames Heat 2   Whistler Sliding Centre 17:00 2:00
(De dag erna in Nederland)
18 feb Snowboarden Dames Halfpipe Finale   Cypress Mountain 18:00 3:00
(De dag erna in Nederland)
18 feb Skeleton Heren Heat 1   Whistler Sliding Centre 18:30 3:30
(De dag erna in Nederland)
18 feb Curling Heren Ronde Robin Sessie 5   Vancouver Olympic Centre Zweden vs China 19:00 4:00
(De dag erna in Nederland)
18 feb Curling Heren Ronde Robin Sessie 5   Vancouver Olympic Centre Engeland vs Denemarken 19:00 4:00
(De dag erna in Nederland)
18 feb Curling Heren Ronde Robin Sessie 5   Vancouver Olympic Centre Noorwegen vs Zwitserland 19:00 4:00
(De dag erna in Nederland)
18 feb Curling Heren Ronde Robin Sessie 5   Vancouver Olympic Centre Frankrijk vs Canada 19:00 4:00
(De dag erna in Nederland)
18 feb IJshockey Dames Voorronde - Groep B Wedstrijd 12   Canada Hockey Place China vs Russische Federatie 19:00 4:00
(De dag erna in Nederland)
18 feb Skeleton Heren Heat 2   Whistler Sliding Centre 19:45 4:45
(De dag erna in Nederland)
18 feb IJshockey Heren Voorronde - Groep B Wedstrijd 9   Canada Hockey Place Slowakije vs Russische Federatie 21:00 6:00
(De dag erna in Nederland)
19 feb vrijdag 19 februari 2010          
19 feb Schansspringen LH Individueel Oefenen Kwalificatie   Whistler Olympic Park 8:30 17:30
19 feb Curling Dames Ronde Robin Sessie 5   Vancouver Olympic Centre Duitsland vs Engeland 9:00 18:00
19 feb Curling Dames Ronde Robin Sessie 5   Vancouver Olympic Centre Russische Federatie vs USA 9:00 18:00
19 feb Curling Dames Ronde Robin Sessie 5   Vancouver Olympic Centre China vs Denemarken 9:00 18:00
19 feb Schansspringen LH Individueel Kwalificatie Ronde   Whistler Olympic Park 10:00 19:00
19 feb Alpine Ski Heren Super-G Whistler Creekside 11:30 20:30
19 feb IJshockey Heren Voorronde - Groep C Wedstrijd 10   Canada Hockey Place Belaren vs Zweden 12:00 21:00
19 feb Cross-Country Ski Dames 15 km Achtervolging  (7,5 Klasseik + 7,5 Vrij) Whistler Olympic Park 13:00 22:00
19 feb Curling Heren Ronde Robin Sessie 6   Vancouver Olympic Centre Duitsland vs Zwitserland 14:00 23:00
19 feb Curling Heren Ronde Robin Sessie 6   Vancouver Olympic Centre Denemarken vs Canada 14:00 23:00
19 feb Curling Heren Ronde Robin Sessie 6   Vancouver Olympic Centre Frankrijk vs USA 14:00 23:00
19 feb Curling Heren Ronde Robin Sessie 6   Vancouver Olympic Centre Noorwegen vs China 14:00 23:00
19 feb Skeleton Dames Heat 3   Whistler Sliding Centre 15:45 0:45
(De dag erna in Nederland)
19 feb IJshockey Heren Voorronde - Groep B Wedstrijd 11   Canada Hockey Place Tsjechie vs Litouwen 16:30 1:30
(De dag erna in Nederland)
19 feb Figuurschaatsen IJsdansen - Compulsory Dansen   Pacific Coliseum 16:45 1:45
(De dag erna in Nederland)
19 feb Skeleton Dames Heat 4   Whistler Medaille Plaza 16:45 1:45
(De dag erna in Nederland)
19 feb Skeleton Heren Heat 3   Whistler Sliding Centre 18:20 3:20
(De dag erna in Nederland)
19 feb Curling Dames Ronde Robin Sessie 6   Vancouver Olympic Centre Denemarken vs Canada 19:00 4:00
(De dag erna in Nederland)
19 feb Curling Dames Ronde Robin Sessie 6   Vancouver Olympic Centre Zweden vs China  19:00 4:00
(De dag erna in Nederland)
19 feb Curling Dames Ronde Robin Sessie 6   Vancouver Olympic Centre Engeland vs Japan 19:00 4:00
(De dag erna in Nederland)
19 feb Curling Dames Ronde Robin Sessie 6   Vancouver Olympic Centre Zwitserland vs Russische Federatie 19:00 4:00
(De dag erna in Nederland)
19 feb Skeleton Heren Heat 4   Whistler Medaille Plaza 19:30 4:30
(De dag erna in Nederland)
19 feb IJshockey Heren Voorronde - Groep C Wedstrijd 12   Canada Hockey Place Finland vs Duitsland 21:00 6:00
(De dag erna in Nederland)
20 feb zaterdag 20 februari 2010          
20 feb Curling Heren Ronde Robin Sessie 7   Vancouver Olympic Centre Noorwegen vs Denemarken 9:00 18:00
20 feb Curling Heren Ronde Robin Sessie 7   Vancouver Olympic Centre Frankrijk vs Duitsland 9:00 18:00
20 feb Curling Heren Ronde Robin Sessie 7   Vancouver Olympic Centre China vs Engeland 9:00 18:00
20 feb Curling Heren Ronde Robin Sessie 7   Vancouver Olympic Centre Zweden vs USA 9:00 18:00
20 feb Alpine Ski Dames Super-G   Whistler Creekside 10:00 19:00
20 feb Freestyle Ski Dames Aerials Kwalificatie Springen 1   Cypress Mountain 10:00 19:00
20 feb Schansspringen LH Individueel Oefenen voor Competition   Whistler Olympic Park 10:00 19:00
20 feb Freestyle Ski Dames Aerials Kwalificatie Springen 2   Cypress Mountain 10:50 19:50
20 feb Schansspringen LH Individueel Eerste Ronde   Whistler Olympic Park 11:30 20:30
20 feb IJshockey Heren Voorronde - Groep A Wedstrijd 13   Canada Hockey Place Noorwegen vs Zwitserland  12:00 21:00
20 feb Schansspringen LH Individueel Final Ronde   Whistler Medaille Plaza 12:30 21:30
20 feb Cross-Country Ski Heren 30 km Achtervolging (15 Klassiek + 15 Vrij) Whistler Olympic Park 13:30 22:30
20 feb Curling Dames Ronde Robin Sessie 7   Vancouver Olympic Centre Zweden vs Russische Federatie 14:00 23:00
20 feb Curling Dames Ronde Robin Sessie 7   Vancouver Olympic Centre USA vs Engeland 14:00 23:00
20 feb Curling Dames Ronde Robin Sessie 7   Vancouver Olympic Centre Denemarken vs Zwitserland 14:00 23:00
20 feb Curling Dames Ronde Robin Sessie 7   Vancouver Olympic Centre Duitsland vs China 14:00 23:00
20 feb IJshockey Dames Classifications - Wedstrijd 13   Canada Hockey Place 14:30 23:30
20 feb Schaatsen Heren 1500 m   Richmond Olympic Oval Stefan Groothuis 16:15 1:15 www.twitter.com/stefangroothuis
20 feb Schaatsen Heren 1500 m   Richmond Olympic Oval Simon kuipers 16:15 1:15 www.twitter.com/simonkuipers
20 feb Schaatsen Heren 1500 m   Richmond Olympic Oval Mart Tuitert 16:15 1:15 www.twitter.com/marktuitert
20 feb IJshockey Heren Voorronde - Groep B Wedstrijd 14   Canada Hockey Place Litouwen vs Slowakije 16:30 1:30
(De dag erna in Nederland)
20 feb Bobslee Heren Tweemans Heat 1   Whistler Sliding Centre Edwin van Calker (piloot) 17:00 2:00 nl.wikipedia.org/wiki/Edwin_van_Calker
20 feb Bobslee Heren Tweemans Heat 1   Whistler Sliding Centre Sybren Jansma (remmer) 17:00 2:00 nl.wikipedia.org/wiki/Sybren_Jansma
20 feb Short Track Dames 1500 m Heats   Pacific Coliseum 17:45 2:45
(De dag erna in Nederland)
20 feb Short Track Heren 1000 m Kwartfinales   Pacific Coliseum Niels Kerstholt (indien door) 18:29 3:29
(De dag erna in Nederland)
20 feb Bobslee Heren Tweemans Heat 2   Whistler Sliding Centre Edwin van Calker (piloot) 18:30 3:30 nl.wikipedia.org/wiki/Edwin_van_Calker
20 feb Bobslee Heren Tweemans Heat 2   Whistler Sliding Centre Sybren Jansma (remmer) 18:30 3:30 nl.wikipedia.org/wiki/Sybren_Jansma
20 feb Short Track Dames 1500 m Halve Finales   Pacific Coliseum 18:59 3:59
(De dag erna in Nederland)
20 feb Curling Heren Ronde Robin Sessie 8   Vancouver Olympic Centre Zwitserland vs China 19:00 4:00
(De dag erna in Nederland)
20 feb Curling Heren Ronde Robin Sessie 8   Vancouver Olympic Centre Zweden vs Frankrijk 19:00 4:00
(De dag erna in Nederland)
20 feb Curling Heren Ronde Robin Sessie 8   Vancouver Olympic Centre Canada vs Engeland 19:00 4:00
(De dag erna in Nederland)
20 feb IJshockey Dames Classifications - Wedstrijd 14   Canada Hockey Place 19:00 4:00
(De dag erna in Nederland)
20 feb Short Track Heren 1000 m Halve Finales   Pacific Coliseum Niels Kerstholt (indien door) 19:28 4:28
(De dag erna in Nederland)
20 feb Short Track Dames 1500 m Finale   Pacific Coliseum 19:51 4:51
(De dag erna in Nederland)
20 feb Short Track Heren 1000 m Finale   Pacific Coliseum Niels Kerstholt (indien door) 20:05 5:05
(De dag erna in Nederland)
20 feb IJshockey Heren Voorronde - Groep C Wedstrijd 15   Canada Hockey Place Duitsland vs Belaren 21:00 6:00
(De dag erna in Nederland)
21 feb zondag 21 februari 2010          
21 feb Curling Dames Ronde Robin Sessie 8   Vancouver Olympic Centre Engeland vs Zwitserland 9:00 18:00
21 feb Curling Dames Ronde Robin Sessie 8   Vancouver Olympic Centre Duitsland vs Denemarken 9:00 18:00
21 feb Curling Dames Ronde Robin Sessie 8   Vancouver Olympic Centre Canada vs USA 9:00 18:00
21 feb Curling Dames Ronde Robin Sessie 8   Vancouver Olympic Centre Russische Federatie vs Japan 9:00 18:00
21 feb Freestyle Ski Heren Ski Cross Kwalificatie   Cypress Mountain 9:15 18:15
21 feb Alpine Ski Heren Reuze Slalom Eerste Run   Whistler Creekside 10:00 19:00
21 feb Biathlon Heren 15 km Groeps Start   Whistler Nordic Center 10:45 19:45
21 feb IJshockey Heren Voorronde - Groep B Wedstrijd 16   Canada Hockey Place Russische Federatie vs Tsjechie 12:00 21:00
21 feb Freestyle Ski Heren Ski Cross 1/8 Finale   Cypress Mountain 12:15 21:15
21 feb Freestyle Ski Heren Ski Cross Kwartfinales   Cypress Mountain 12:44 21:44
21 feb Biathlon Dames 12.5 km Groeps Start   Whistler Nordic Center 13:00 22:00
21 feb Freestyle Ski Heren Ski Cross Halve Finales   Cypress Mountain 13:05 22:05
21 feb Freestyle Ski Heren Ski Cross Finale   Cypress Mountain 13:20 22:20
21 feb Bobslee Heren Tweemans Heat 3   Whistler Sliding Centre Edwin van Calker (piloot) 13:30 22:30 nl.wikipedia.org/wiki/Edwin_van_Calker
21 feb Bobslee Heren Tweemans Heat 3   Whistler Sliding Centre Sybren Jansma (remmer) 13:30 22:30 nl.wikipedia.org/wiki/Sybren_Jansma
21 feb Alpine Ski Heren Reuze Slalom Tweede Run Whistler Creekside 13:45 22:45
21 feb Curling Heren Ronde Robin Sessie 9   Vancouver Olympic Centre USA vs Engeland 14:00 23:00
21 feb Curling Heren Ronde Robin Sessie 9   Vancouver Olympic Centre Noorwegen vs Zweden 14:00 23:00
21 feb Curling Heren Ronde Robin Sessie 9   Vancouver Olympic Centre Zwitserland vs Canada 14:00 23:00
21 feb Curling Heren Ronde Robin Sessie 9   Vancouver Olympic Centre Denemarken vs Duitsland 14:00 23:00
21 feb Bobslee Heren Tweemans Heat 4   Whistler Sliding Centre Edwin van Calker (piloot) 14:45 23:45 nl.wikipedia.org/wiki/Edwin_van_Calker
21 feb Bobslee Heren Tweemans Heat 4   Whistler Sliding Centre Sybren Jansma (remmer) 14:45 23:45 nl.wikipedia.org/wiki/Sybren_Jansma
21 feb Schaatsen Dames 1500 m   Richmond Olympic Oval Margot Boer 15:00 0:00 www.twitter.com/margotboer
21 feb Schaatsen Dames 1500 m   Richmond Olympic Oval Annette Gerritsen 15:00 0:00 www.twitter.com/annettegerrit
21 feb Schaatsen Dames 1500 m   Richmond Olympic Oval Laurine van Riessen 15:00 0:00
(De dag erna in Nederland)
21 feb Figuurschaatsen IJsdansen - Original Dansen   Pacific Coliseum 16:15 1:15
(De dag erna in Nederland)
21 feb IJshockey Heren Voorronde - Groep A Wedstrijd 17   Canada Hockey Place Canada vs USA 16:40 1:40
(De dag erna in Nederland)
21 feb Curling Dames Ronde Robin Sessie 9   Vancouver Olympic Centre China vs Canada 19:00 4:00
(De dag erna in Nederland)
21 feb Curling Dames Ronde Robin Sessie 9   Vancouver Olympic Centre Japan vs Duitsland 19:00 4:00
(De dag erna in Nederland)
21 feb Curling Dames Ronde Robin Sessie 9   Vancouver Olympic Centre USA vs Zweden 19:00 4:00
(De dag erna in Nederland)
21 feb IJshockey Heren Voorronde - Groep C Wedstrijd 18   Canada Hockey Place Zweden vs Finland 21:00 6:00
(De dag erna in Nederland)
22 feb maandag 22 februari 2010          
22 feb Schansspringen Team Oefenen Ronde   Whistler Olympic Park 8:30 17:30
22 feb Curling Heren Ronde Robin Sessie 10   Vancouver Olympic Centre Frankrijk vs Noorwegen 9:00 18:00
22 feb Curling Heren Ronde Robin Sessie 10   Vancouver Olympic Centre Canada vs USA 9:00 18:00
22 feb Curling Heren Ronde Robin Sessie 10   Vancouver Olympic Centre Duitsland vs China 9:00 18:00
22 feb Curling Heren Ronde Robin Sessie 10   Vancouver Olympic Centre Zwitserland vs Zweden 9:00 18:00
22 feb Schansspringen Team Eerste Ronde   Whistler Olympic Park 10:00 19:00
22 feb Cross-Country Ski Dames Team Sprint Vrij Halve Finale 1   Whistler Olympic Park 10:45 19:45
22 feb Schansspringen Team Finale Ronde   Whistler Medaille Plaza 10:45 19:45
22 feb Cross-Country Ski Dames Team Sprint Vrij Halve Finale 2   Whistler Olympic Park 11:10 20:10
22 feb Cross-Country Ski Heren Team Sprint Vrij Halve Finale 1   Whistler Olympic Park 11:35 20:35
22 feb Cross-Country Ski Heren Team Sprint Vrij Halve Finale 2   Whistler Olympic Park 12:00 21:00
22 feb IJshockey Dames Play-offs Halve Finales - Wedstrijd 15   Canada Hockey Place 12:00 21:00
22 feb Cross-Country Ski Dames Team Sprint Vrij Finale Whistler Olympic Park 13:00 22:00
22 feb Cross-Country Ski Heren Team Sprint Vrij Whistler Olympic Park 13:25 22:25
22 feb Curling Dames Ronde Robin Sessie 10   Vancouver Olympic Centre Russische Federatie vs China 14:00 23:00
22 feb Curling Dames Ronde Robin Sessie 10   Vancouver Olympic Centre Japan vs Zwitserland 14:00 23:00
22 feb Curling Dames Ronde Robin Sessie 10   Vancouver Olympic Centre Zweden vs Canada 14:00 23:00
22 feb Curling Dames Ronde Robin Sessie 10   Vancouver Olympic Centre Engeland vs Denemarken 14:00 23:00
22 feb IJshockey Dames Classifications - 7th/8th - Wedstrijd 16   Canada Hockey Place 14:00 23:00
22 feb Figuurschaatsen IJsdansen - Vrij Dansen   Pacific Coliseum 16:45 1:45
(De dag erna in Nederland)
22 feb IJshockey Dames Play-offs Halve Finales - Wedstrijd 17   Canada Hockey Place 17:00 2:00
(De dag erna in Nederland)
22 feb Freestyle Ski Heren Aerials Kwalificatie Springen 1   Cypress Mountain 18:00 3:00
(De dag erna in Nederland)
22 feb Freestyle Ski Heren Aerials Kwalificatie Springen 2   Cypress Mountain 18:50 3:50
(De dag erna in Nederland)
22 feb Curling Heren Ronde Robin Sessie 11   Vancouver Olympic Centre Duitsland vs Engeland 19:00 4:00
(De dag erna in Nederland)
22 feb Curling Heren Ronde Robin Sessie 11   Vancouver Olympic Centre Frankrijk vs Denemarken 19:00 4:00
(De dag erna in Nederland)
22 feb Curling Heren Ronde Robin Sessie 11   Vancouver Olympic Centre China vs USA 19:00 4:00
(De dag erna in Nederland)
22 feb IJshockey Dames Classifications - 5th/6th - Wedstrijd 18   Canada Hockey Place 19:00 4:00
(De dag erna in Nederland)
23 feb dinsdag 23 februari 2010          
23 feb Curling Dames Ronde Robin Sessie 11   Vancouver Olympic Centre Japan vs Zweden 9:00 18:00
23 feb Curling Dames Ronde Robin Sessie 11   Vancouver Olympic Centre Zwitserland vs Duitsland 9:00 18:00
23 feb Curling Dames Ronde Robin Sessie 11   Vancouver Olympic Centre USA vs China 9:00 18:00
23 feb Curling Dames Ronde Robin Sessie 11   Vancouver Olympic Centre Canada vs Engeland 9:00 18:00
23 feb Noorse Combinatie Team/4x5 km CC - Oefenen Ronde   Whistler Olympic Park 9:00 18:00
23 feb Noorse Combinatie Team/4x5 km CC - Competition Ronde   Whistler Olympic Park 10:00 19:00
23 feb Freestyle Ski Dames Ski Cross Kwalificatie   Cypress Mountain 10:30 19:30
23 feb Schaatsen Heren 10000 m Richmond Olympic Oval Sven Kramer 11:00 20:00  
23 feb Schaatsen Heren 10000 m Richmond Olympic Oval Bob de Jong 11:00 20:00  
23 feb Schaatsen Heren 10000 m Richmond Olympic Oval Arjen van der Kieft 11:00 20:00  
23 feb Biathlon Dames 4x6 km Relay   Whistler Nordic Center 11:30 20:30
23 feb IJshockey Heren Play-offs Kwalificaties - Wedstrijd 19   Canada Hockey Place 12:00 21:00
23 feb Freestyle Ski Dames Ski Cross 1/8 Finale   Cypress Mountain 13:00 22:00
23 feb Noorse Combinatie Team/4x5 km CC - 4x5 km Relay Whistler Medaille Plaza 13:00 22:00
23 feb Freestyle Ski Dames Ski Cross Kwartfinales   Cypress Mountain 13:29 22:29
23 feb Freestyle Ski Dames Ski Cross Halve Finales   Cypress Mountain 13:50 22:50
23 feb Curling Heren Ronde Robin Sessie 12   Vancouver Olympic Centre China vs Canada 14:00 23:00
23 feb Curling Heren Ronde Robin Sessie 12   Vancouver Olympic Centre Zweden vs Denemarken 14:00 23:00
23 feb Curling Heren Ronde Robin Sessie 12   Vancouver Olympic Centre Engeland vs Noorwegen 14:00 23:00
23 feb Curling Heren Ronde Robin Sessie 12   Vancouver Olympic Centre Zwitserland vs Frankrijk 14:00 23:00
23 feb Freestyle Ski Dames Ski Cross Finale   Cypress Mountain 14:05 23:05
23 feb Figuurschaatsen Dames Short Programma   Pacific Coliseum 16:30 1:30
(De dag erna in Nederland)
23 feb IJshockey Heren Play-offs Kwalificaties - Wedstrijd 20   Canada Hockey Place 16:30 1:30
(De dag erna in Nederland)
23 feb Bobslee Dames Heat 1   Whistler Sliding Centre Esme Kamphuis (piloot) 17:00 2:00 www.twitter.com/esmekamphuis
23 feb Bobslee Dames Heat 1   Whistler Sliding Centre Tine Veenstra (remmer) 17:00 2:00 www.twitter.com/bobsleetine
23 feb Bobslee Dames Heat 1   Whistler Sliding Centre Urta Rozenstruik (reserve) 17:00 2:00 http://urtarozenstruik.nl/
23 feb Bobslee Dames Heat 2   Whistler Sliding Centre Esme Kamphuis (piloot) 18:00 3:00 www.twitter.com/esmekamphuis
23 feb Bobslee Dames Heat 2   Whistler Sliding Centre Tine Veenstra (remmer) 18:00 3:00 www.twitter.com/bobsleetine
23 feb Bobslee Dames Heat 2   Whistler Sliding Centre Urta Rozenstruik (reserve) 18:00 3:00 http://urtarozenstruik.nl/
23 feb Curling Dames Ronde Robin Sessie 12   Vancouver Olympic Centre Zwitserland vs USA 19:00 4:00
(De dag erna in Nederland)
23 feb Curling Dames Ronde Robin Sessie 12   Vancouver Olympic Centre Canada vs Russische Federatie 19:00 4:00
(De dag erna in Nederland)
23 feb Curling Dames Ronde Robin Sessie 12   Vancouver Olympic Centre Japan vs Denemarken 19:00 4:00
(De dag erna in Nederland)
23 feb Curling Dames Ronde Robin Sessie 12   Vancouver Olympic Centre Zweden vs Duitsland 19:00 4:00
(De dag erna in Nederland)
23 feb IJshockey Heren Play-offs Kwalificaties - Wedstrijd 21   Canada Hockey Place 19:00 4:00
(De dag erna in Nederland)
23 feb IJshockey Heren Play-offs Kwalificaties - Wedstrijd 22   Canada Hockey Place 21:00 6:00
(De dag erna in Nederland)
24 feb woensdag 24 februari 2010          
24 feb Curling Heren Tie-breaker Sessie 1   Vancouver Olympic Centre 9:00 18:00
24 feb Curling Dames Tie-breaker Sessie 1   Vancouver Olympic Centre 9:00 18:00
24 feb Alpine Ski Dames Reuze Slalom Eerste Run   Whistler Creekside 10:00 19:00
24 feb Cross-Country Ski Heren 4x10 km Relay Klassiek/Vrij Whistler Olympic Park 11:15 20:15
24 feb IJshockey Heren Play-offs Kwartfinales - Wedstrijd 23   Canada Hockey Place 12:00 21:00
24 feb Schaatsen Dames 5000 m   Richmond Olympic Oval Elma de Vries 13:00 22:00  
24 feb Schaatsen Dames 5000 m Richmond Olympic Oval Jorien Voorhuis 13:00 22:00 http://www.jorienvoorhuis.nl/
24 feb Alpine Ski Dames Reuze Slalom Tweede Run  Whistler Creekside 13:15 22:15
24 feb Curling Heren Tie-breaker Sessie 2   Vancouver Olympic Centre 14:00 23:00
24 feb Curling Dames Tie-breaker Sessie 2   Vancouver Olympic Centre 14:00 23:00
24 feb IJshockey Heren Play-offs Kwartfinales - Wedstrijd 24   Canada Hockey Place 16:30 1:30
(De dag erna in Nederland)
24 feb Bobslee Dames Heat 3   Whistler Sliding Centre Esme Kamphuis (piloot) 17:00 2:00 www.twitter.com/esmekamphuis
24 feb Bobslee Dames Heat 3   Whistler Sliding Centre Tine Veenstra (remmer) 17:00 2:00 www.twitter.com/bobsleetine
24 feb Bobslee Dames Heat 3   Whistler Sliding Centre Urta Rozenstruik (reserve) 17:00 2:00 http://urtarozenstruik.nl/
24 feb Short Track Dames 1000 m Heats   Pacific Coliseum Annita van Doorn 17:00 2:00
(De dag erna in Nederland)
24 feb Short Track Dames 1000 m Heats   Pacific Coliseum Sjinkie Knegt 17:00 2:00
(De dag erna in Nederland)
24 feb Short Track Heren 500 m Heats   Pacific Coliseum 17:47 2:47
(De dag erna in Nederland)
24 feb Bobslee Dames Heat 4   Whistler Sliding Centre Esme Kamphuis (piloot) 18:00 3:00 www.twitter.com/esmekamphuis
24 feb Bobslee Dames Heat 4   Whistler Sliding Centre Tine Veenstra (remmer) 18:00 3:00 www.twitter.com/bobsleetine
24 feb Bobslee Dames Heat 4   Whistler Sliding Centre Urta Rozenstruik (reserve) 18:00 3:00 http://urtarozenstruik.nl/
24 feb Short Track Dames 3000 m Relay Finale Pacific Coliseum Annita van Doorn (indien gewonnen) 18:26 3:26
(De dag erna in Nederland)
24 feb Short Track Dames 3000 m Relay Finale Pacific Coliseum Sanne van Kerkhof (indien gewonnen) 18:26 3:26
(De dag erna in Nederland)
24 feb Short Track Dames 3000 m Relay Finale Pacific Coliseum Liesbeth Mau Assam (indien gewonnen) 18:26 3:26
(De dag erna in Nederland)
24 feb Short Track Dames 3000 m Relay Finale Pacific Coliseum Jorien ter Mors (indien gewonnen) 18:26 3:26
(De dag erna in Nederland)
24 feb Short Track Dames 3000 m Relay Finale Pacific Coliseum Maaike Vos (indien gewonnen) 18:26 3:26
(De dag erna in Nederland)
24 feb Curling Heren Tie-breaker Sessie 3   Vancouver Olympic Centre 19:00 4:00
(De dag erna in Nederland)
24 feb Curling Dames Tie-breaker Sessie 3   Vancouver Olympic Centre 19:00 4:00
(De dag erna in Nederland)
24 feb IJshockey Heren Play-offs Kwartfinales - Wedstrijd 25   Canada Hockey Place 19:00 4:00
(De dag erna in Nederland)
24 feb Freestyle Ski Dames Aerials Final - Springen 1   Cypress Mountain 19:30 4:30
(De dag erna in Nederland)
24 feb Freestyle Ski Dames Aerials Final - Ju Cypress Mountain 20:05 5:05
(De dag erna in Nederland)
24 feb IJshockey Heren Play-offs Kwartfinales - Wedstrijd 26   Canada Hockey Place 21:00 6:00
(De dag erna in Nederland)
25 feb donderdag 25 februari 2010          
25 feb Curling Dames Halve Finale   Vancouver Olympic Centre 9:00 18:00
25 feb Curling Dames Halve Finale   Vancouver Olympic Centre 9:00 18:00
25 feb Noorse Combinatie Individueel LH/10 km CC - Oefenen Ronde   Whistler Olympic Park 9:00 18:00
25 feb Noorse Combinatie Individueel LH/10 km CC - Competition Ronde   Whistler Olympic Park 10:00 19:00
25 feb Cross-Country Ski Dames 4x5 km Relay Klassiek/Vrij Whistler Olympic Park 11:00 20:00
25 feb IJshockey Dames Bronze Medaille - Wedstrijd 1 Canada Hockey Place 11:00 20:00
25 feb Noorse Combinatie Individueel LH/10 km CC - 10 Km Whistler Medaille Plaza 13:00 22:00
25 feb Curling Heren Halve Finale   Vancouver Olympic Centre 14:00 23:00
25 feb Curling Heren Halve Finale   Vancouver Olympic Centre 14:00 23:00
25 feb IJshockey Dames Gold Medaille - Wedstrijd 20  Canada Hockey Place 15:30 0:30
(De dag erna in Nederland)
25 feb Figuurschaatsen Dames Vrije Oefening   Pacific Coliseum 17:00 2:00
(De dag erna in Nederland)
25 feb Freestyle Ski Heren Aerials Final - Springen 1   Cypress Mountain 18:00 3:00
(De dag erna in Nederland)
25 feb Freestyle Ski Heren Aerials Final - Springen Cypress Mountain 18:35 3:35
(De dag erna in Nederland)
26 feb vrijdag 26 februari 2010          
26 feb Curling Dames Bronze Medaille   Vancouver Olympic Centre 9:00 18:00
26 feb Alpine Ski Dames Slalom Eerste Run   Whistler Creekside 10:00 19:00
26 feb Snowboarden Dames Parallel Reuze Slalom Kwalificatie Run   Cypress Mountain Nicolien Sauerbreij 10:00 19:00 nl.wikipedia.org/wiki/Nicolien_Sauerbreij
26 feb Snowboarden Dames Parallel Reuze Slalom Eleminatie Run   Cypress Mountain Nicolien Sauerbreij  (indien gewonnen) 10:34 19:34 nl.wikipedia.org/wiki/Nicolien_Sauerbreij
26 feb Biathlon Heren 4x7.5 km Relay   Whistler Nordic Center 11:30 20:30
26 feb IJshockey Heren Play-offs Halve Finales - Wedstrijd 27   Canada Hockey Place 12:00 21:00
26 feb Snowboarden Dames Parallel Reuze Slalom 1/8 Finale   Cypress Mountain Nicolien Sauerbreij  (indien gewonnen) 12:15 21:15 nl.wikipedia.org/wiki/Nicolien_Sauerbreij
26 feb Schaatsen Heren Team Achtervolging Kwartfinales   Richmond Olympic Oval NEDERLAND 12:30 21:30  
26 feb Snowboarden Dames Parallel Reuze Slalom Kwartfinales   Cypress Mountain Nicolien Sauerbreij  (indien gewonnen) 12:51 21:51 nl.wikipedia.org/wiki/Nicolien_Sauerbreij
26 feb Bobslee Heren Viermans Heat 1   Whistler Sliding Centre Edwin van Calker (piloot) 13:00 22:00 nl.wikipedia.org/wiki/Edwin_van_Calker
26 feb Bobslee Heren Viermans Heat 1   Whistler Sliding Centre Sybren Jansma (remmer) 13:00 22:00 nl.wikipedia.org/wiki/Sybren_Jansma
26 feb Bobslee Heren Viermans Heat 1   Whistler Sliding Centre Arnold van Calker (remmer) 13:00 22:00 http://www.arnoldvancalker.nl/
26 feb Bobslee Heren Viermans Heat 1   Whistler Sliding Centre Timothy Beck (remmer) 13:00 22:00 nl.wikipedia.org/wiki/Timothy_Beck
26 feb Bobslee Heren Viermans Heat 1   Whistler Sliding Centre Arno Klaassen (reserve) 13:00 22:00 nl.wikipedia.org/wiki/Arno_Klaassen
26 feb Snowboarden Dames Parallel Reuze Slalom Halve Finales   Cypress Mountain Nicolien Sauerbreij  (indien gewonnen) 13:13 22:13 nl.wikipedia.org/wiki/Nicolien_Sauerbreij
26 feb Schaatsen Dames Team Achtervolging Kwartfinales   Richmond Olympic Oval NEDERLAND 13:20 22:20  
26 feb Snowboarden Dames Parallel Reuze Slalom Finale   Cypress Mountain Nicolien Sauerbreij  (indien gewonnen) 13:27 22:27 nl.wikipedia.org/wiki/Nicolien_Sauerbreij
26 feb Alpine Ski Dames Slalom Tweede Run   Whistler Creekside 13:30 22:30
26 feb Schaatsen Heren Team Achtervolging Halve Finales   Richmond Olympic Oval NEDERLAND (indien gewonnen) 14:07 23:07  
26 feb Bobslee Heren Viermans Heat 2   Whistler Sliding Centre Edwin van Calker (piloot) 14:30 23:30 nl.wikipedia.org/wiki/Edwin_van_Calker
26 feb Bobslee Heren Viermans Heat 2   Whistler Sliding Centre Sybren Jansma (remmer) 14:30 23:30 nl.wikipedia.org/wiki/Sybren_Jansma
26 feb Bobslee Heren Viermans Heat 2   Whistler Sliding Centre Arnold van Calker (remmer) 14:30 23:30 http://www.arnoldvancalker.nl/
26 feb Bobslee Heren Viermans Heat 2   Whistler Sliding Centre Timothy Beck (remmer) 14:30 23:30 nl.wikipedia.org/wiki/Timothy_Beck
26 feb Bobslee Heren Viermans Heat 2   Whistler Sliding Centre Arno Klaassen (reserve) 14:30 23:30 nl.wikipedia.org/wiki/Arno_Klaassen
26 feb Curling Dames Gold Medaille   Vancouver Olympic Centre 15:00 0:00
(De dag erna in Nederland)
26 feb Short Track Heren 500 m Kwartfinales   Pacific Coliseum 18:00 3:00
(De dag erna in Nederland)
26 feb Short Track Dames 1000 m Kwartfinales   Pacific Coliseum Annita van Doorn (indien gewonnen) 18:14 3:14
(De dag erna in Nederland)
26 feb Short Track Dames 1000 m Kwartfinales   Pacific Coliseum Sjinkie Knegt (indien gewonnen) 18:14 3:14
(De dag erna in Nederland)
26 feb IJshockey Heren Play-offs Halve Finales - Wedstrijd 28   Canada Hockey Place 18:30 3:30
(De dag erna in Nederland)
26 feb Short Track Heren 500 m Halve Finales   Pacific Coliseum 18:45 3:45
(De dag erna in Nederland)
26 feb Short Track Dames 1000 m Halve Finales   Pacific Coliseum Annita van Doorn (indien gewonnen) 18:53 3:53
(De dag erna in Nederland)
26 feb Short Track Dames 1000 m Halve Finales   Pacific Coliseum Sjinkie Knegt (indien gewonnen) 18:53 3:53
(De dag erna in Nederland)
26 feb Short Track Heren 500 m Finale   Pacific Coliseum 19:16 4:16
(De dag erna in Nederland)
26 feb Short Track Dames 1000 m Finale   Pacific Coliseum Annita van Doorn (indien gewonnen) 19:26 4:26
(De dag erna in Nederland)
26 feb Short Track Dames 1000 m Finale   Pacific Coliseum Sjinkie Knegt (indien gewonnen) 19:26 4:26
(De dag erna in Nederland)
26 feb Short Track Heren 5000 m Relay Finale   Pacific Coliseum 19:52 4:52
(De dag erna in Nederland)
27 feb zaterdag 27 februari 2010          
27 feb Curling Heren Bronze Medaille   Vancouver Olympic Centre 9:00 18:00
27 feb Alpine Ski Heren Slalom Eerste Run   Whistler Creekside 10:00 19:00
27 feb Snowboarden Heren Parallel Reuze Slalom Kwalificatie Run   Cypress Mountain 10:00 19:00
27 feb Snowboarden Heren Parallel Reuze Slalom Eleminatie Run   Cypress Mountain 10:34 19:34
27 feb Cross-Country Ski Dames 30 km, Groeps Start Klassiek Whistler Olympic Park 11:45 20:45
27 feb Snowboarden Heren Parallel Reuze Slalom 1/8 Finale   Cypress Mountain 12:15 21:15
27 feb Schaatsen Dames Team Achtervolging Halve Finales   Richmond Olympic Oval NEDERLAND (indien gewonnen) 12:30 21:30  
27 feb Snowboarden Heren Parallel Reuze Slalom Kwartfinales   Cypress Mountain 12:51 21:51
27 feb Schaatsen Heren Team Achtervolging Finale D   Richmond Olympic Oval NEDERLAND (indien verloren) 12:51 21:51  
27 feb Schaatsen Heren Team Achtervolging Finale C   Richmond Olympic Oval NEDERLAND (indien verloren) 12:57 21:57  
27 feb Bobslee Heren Viermans Heat 3   Whistler Sliding Centre Edwin van Calker (piloot) 13:00 22:00 nl.wikipedia.org/wiki/Edwin_van_Calker
27 feb Bobslee Heren Viermans Heat 3   Whistler Sliding Centre Sybren Jansma (remmer) 13:00 22:00 nl.wikipedia.org/wiki/Sybren_Jansma
27 feb Bobslee Heren Viermans Heat 3   Whistler Sliding Centre Arnold van Calker (remmer) 13:00 22:00 http://www.arnoldvancalker.nl/
27 feb Bobslee Heren Viermans Heat 3   Whistler Sliding Centre Timothy Beck (remmer) 13:00 22:00 nl.wikipedia.org/wiki/Timothy_Beck
27 feb Bobslee Heren Viermans Heat 3   Whistler Sliding Centre Arno Klaassen (reserve) 13:00 22:00 nl.wikipedia.org/wiki/Arno_Klaassen
27 feb Snowboarden Heren Parallel Reuze Slalom Halve Finales   Cypress Mountain 13:13 22:13
27 feb Schaatsen Dames Team Achtervolging Finale D   Richmond Olympic Oval NEDERLAND (indien verloren) 13:13 22:13  
27 feb Schaatsen Dames Team Achtervolging Finale C   Richmond Olympic Oval NEDERLAND (indien verloren) 13:19 22:19  
27 feb Snowboarden Heren Parallel Reuze Slalom Finale Cypress Mountain 13:27 22:27
27 feb Alpine Ski Heren Slalom Tweede Run Whistler Creekside 13:45 22:45
27 feb Schaatsen Heren Team Achtervolging Finale B   Richmond Olympic Oval NEDERLAND (indien verloren) 13:49 22:49  
27 feb Schaatsen Heren Team Achtervolging Finale A   Richmond Olympic Oval NEDERLAND (indien gewonnen) 13:55 22:55  
27 feb Schaatsen Dames Team Achtervolging Finale B  Richmond Olympic Oval NEDERLAND (indien verloren) 14:12 23:12  
27 feb Bobslee Heren Viermans Heat 4   Whistler Sliding Centre Edwin van Calker (piloot) 14:15 23:15 nl.wikipedia.org/wiki/Edwin_van_Calker
27 feb Bobslee Heren Viermans Heat 4   Whistler Sliding Centre Sybren Jansma (remmer) 14:15 23:15 nl.wikipedia.org/wiki/Sybren_Jansma
27 feb Bobslee Heren Viermans Heat 4   Whistler Sliding Centre Arnold van Calker (remmer) 14:15 23:15 http://www.arnoldvancalker.nl/
27 feb Bobslee Heren Viermans Heat 4   Whistler Sliding Centre Timothy Beck (remmer) 14:15 23:15 nl.wikipedia.org/wiki/Timothy_Beck
27 feb Bobslee Heren Viermans Heat 4   Whistler Sliding Centre Arno Klaassen (reserve) 14:15 23:15 nl.wikipedia.org/wiki/Arno_Klaassen
27 feb Schaatsen Dames Team Achtervolging Finale A  Richmond Olympic Oval NEDERLAND (indien gewonnen) 14:17 23:17  
27 feb Curling Heren Gold Medaille   Vancouver Olympic Centre 15:00 0:00
(De dag erna in Nederland)
27 feb IJshockey Heren Bronze Medaille - Wedstrijd 2 Canada Hockey Place 19:00 4:00
(De dag erna in Nederland)
28 feb zondag 28 februari 2010          
28 feb Cross-Country Ski Heren 50 km, Groeps Start Klassiek Whistler Olympic Park 9:30 18:30
28 feb IJshockey Heren Gold Medaille - Wedstrijd 30  Canada Hockey Place 12:15 21:15
28 feb Sluitings ceremonie Algemeen 18:00 3:00
(De dag erna in Nederland)

Terug naar boven....